SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
jaka to roslinka
Autor Wiadomość
asiek392 

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 15:10   jaka to roslinka

Witam :D Chciałabym prosić o identyfikację roslinki,może ktoś wie co to?Ta obok korzenia Przeszukalam cały internet i,bez skutku. Będę bardzo wdzięczna za pomoc

1370354953522.jpg
Plik ściągnięto 47 raz(y) 141,51 KB

ckm 

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 17:45   

Bolbitis (heudelotii)??? Bardzo niewyraźne zdjęcie ale może w tę stronę trzeba szukać?

asiek392
Gość
Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 21:46   

ckm napisał/a:
Bolbitis (heudelotii)??? Bardzo niewyraźne zdjęcie ale może w tę stronę trzeba szukać?

Ckm dzięki Tobie zaczęłam szukać i okazało sie,ze to jest selaginella willdenowii. Dałam sie wkrecic sprzedawcy,który mimo moich wątpliwości twierdził,ze jest to specjalna odmiana akwariowa. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.

ckm 

Wysłany: 5 Czerwiec 2013, 08:54   

Fajnie, że udało Ci się zidentyfikować zielsko, choć w zasadzie niewielka tu moja zasługa. Jeśli kupiłaś roślinę gdzieś w sklepie, to może warto się tam przejść i spokojnie porozmawiać z gościem?

asiek392 

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 08:14   

Już więcej tego sklepu nie odwiedze. Nie dość,ze sprzedali roslinke nie nadającą sie do akwarium to jeszcze sprzedali mi chorego slimaka,który wczoraj umarł.Nie sądziłam,ze jestem tak naiwna,ale jak widać tak. Poza tym akwarystyka jest dla mnie czymś nowym i pięknym. Ckm,Twoja zasługa w tym taka,ze gdyby nie Twój trop to pewnie dalej bym nie wiedziała co to jest.
Przepraszam,ze nie zawsze stosuje polskie znaki ale to zależne od komórki :kwasny:

Odpowiedz do tematu