SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: pkpkpk
13 Listopad 2014, 20:13
Bojownik
Autor Wiadomość
Rafal K. 
Moderator działu Literatura

Wysłany: 30 Styczeń 2005, 14:01   

a ja napisze ze powodem takiego zachowania bojownika jest moze za male aqa w duzym samiczki mialy by mozliwosc bezproblemowego ukrycia sie nie bylo by problemow

Michalek88
[Usunięty]

Wysłany: 30 Styczeń 2005, 17:12   

tak tylko ze cale gnizdo jest na pol aqua i jak cos to kiedy mam sprobowac bo bardzo mi na tym zalezy jak mozesz to napisz co mam dalej robic z gory THX papa :!:

Wagrzes 
rybka musi pływać

Wysłany: 30 Styczeń 2005, 18:19   

Czytaj posty.
Uzupełnij profil, bo nie wiem, jakie masz akwa.Chyba małe.
Jak chcesz uratować samice, to je odłów i wylecz.
W ogóle nie wiem, o co w ostatnim poście chodzi.

Michalek88
[Usunięty]

Wysłany: 31 Styczeń 2005, 15:43   

ja mam male aqua 13l ale wszysko sie udalo samice zlozyly ikre teraz jutro je odlowie. Jak cos i bede cie informowal i mowil co sie z nimi dzieje narax BYE :?

Michalek88
[Usunięty]

Wysłany: 2 Luty 2005, 19:10   

ale mam pehc nic z tego nie wyszlo parka bojownikow nie zachowywala sie tak jak powinna i nic z tego nie wysz mowi sie trudno sproboje nastempnym razem moze sie uda
:(

mirek 

Wysłany: 6 Luty 2005, 20:38   

Bywa tak że samiec zjada ikrę i musisz próbować parokrotnie.Mi samiec zjadał ikrę trzy razy za czwartym razem poszło dobrze i na razie zyje około 10 szt narybku.Przed rozmnożeniem przygotuj sobie chodowlę pierwotniaków do wykarmienia narybku.Suchym pokarmem narybek potrafi pluć.Kiedy odłowić samice jak samiec zbuduje gniazdo a potem będzie siedział i pilnował je.Samiec będzie odganiał samice ale daleko nie odpłynie.A swoją drogą to przygotuj więcej kryjówek dla samic no i trzymaj temperaturę około 29 C

gigi 

Wysłany: 22 Marzec 2009, 14:26   

Chcę doprowadzić do tarła w ogólnym akwa co muszę w tej sprawie zrobic ?? temperatura jest mniej więcej 28-29 C, samiczki mają już troszkę postrzępione płetwy ale żadna niechce zabrać się do roboty (samiczki mają paski wzdłuż ciała więc nie są gotowe do tarła czy da się to jakoś zmienić?)

Odpowiedz do tematu